Şimdi Arayın
+90 530 306 37 91
Mail Gönderin
info@alfafuar.com

Hakkımızda

Hakkımızda

2019 Yılında başarıyla büyüme göstermiş olan ALFA FUAR, hem temel personelleri hemde part-time personelleri ile kadrosunu genişletmesi, hizmetlerinde yenilik yapmasıyla birlikte Beylikdüzü/İSTANBUL' da faaliyetlerine günümüzde devam etmektedir. ALFA FUAR bu genişleme ve yenilikleri ile başta İstanbul olmak üzere yurtiçinde Bursa, İzmir, Ankara, Antalya vb. gibi şehirlerin yanısıra Almanya’ya da bazı hizmetlerini sunmaktadır. ALFA FUARIN Sağladığı Hizmetler Nedir?

Alfa Fuar Hizmetleri olarak, vermiş olduğumuz hizmetleri ana başlıklar olarak sayacak olursak; Proje Tasarım, Ekipman Kiralama. Alfa Fuar sektöründe profesyonel hizmetlerinin başarısını uzun süredir göstermekte olup, son yıllarda kongre, seminer, zirve ve çeşitli diğer organizasyonlara da çözüm ortaklığı yapmış bulunmaktadır. ALFA FUAR,Fuar Hizmetlerini kusursuz bir şekilde temsil edecek arkadaşları özenle seçmektedir.

Alfa Fuar olarak anlaşma sürecinde iki tarafında haklarını koruyacak şekilde, hizmet bedelinden ziyade müşteri arzularına öncelik verip anlaşmaya varmaya gitmektedir, anlaşma sonrasında güvenli, kaliteli ve hızlı şekilde hizmeti sağlamaktadır. Oluşabilecek problemleri önceden tespit edip, problemleri yaşamamaya özen gösterip, plansız şekilde yaşanılan problemleride en hızlı şekilde çözüme ulaştırması en çok dikkat ettiği konulardandır.

Alfa Fuar Copyright 2019 Tüm Hakladır Sakldır.